Máte záujem o fotovoltickú elektráreň na kľúč?

ČO VÁM PONÚKAME?​

Spolu s fotovoltickou elektrárňou Vám prinášame množstvo bezplatných dodatočných služieb, ktoré ušetria Váš čas ako aj peniaze. Máte nejaké otázky? Kľudne nás kontaktujte a náš tím Vám zodpovie na všetky vaše otázky.

0 dní
Montáž a zapojenie

Vašu elekráreň namontujeme a zapojíme obvykle do 30 dní.

0 %
Zníženie účtov za elektrinu​

Pomocou fotovoltickej elektrárne môžete znížiť spotrebu elektriny až o 90%.

0 x
Dotačné programy​

Môžete využiť program Obnov dom aj Zelená domácnostiam.

Vypočítajte si približnú cenu za fotovoltiCkú
Elektráreň na kľúč

Pomocou kalkulačky nižšie si môžete vypočíťať koľko Vás približne bude stáť fotovoltická elektráreň na kľúč. Nakoľko je každá strecha špecifcká, ako aj potreby našich klientov, presnú cenovú ponuku poskytneme až po osobnej obhliadke, ktorú od nás máte bezplatne.

Na vaše dodatočné otázky radi zodpovieme pri osobnej konzultácii, kde vám tiež vysvetlíme celý proces od montáže až po pripojenie do distribučnej siete.

Neviete, aký výkon elekrárne potrebujete?

Dobrý deň! Neviete aký výkon fotovoltickej elektrárne je pre Vás najvhodnejší? Som tu pre Vás a poradím s výberom!

Kliknutím spustíte výpočet.

Požadovaný výkon elektrárne

S BATÉRIOU

Vyrobenú energiu ktorú okamžite nespotrebujete, môžete uložiť do batérií, odkiaľ ju vyčerpáte napríklad v noci. Až po nabití batérii sa energia ukladá do virtuálnej batérie.

BEZ BATÉRIE

Vyrobená energia, ktorá sa okamžite nespotrebuje je uložená vo virtuálnej batérii. Odtiaľ ju možete čerpať od dodávateľa elektriny v čase, kedy Vaša fotovoltika nevyrába dostatok energie.

Zelená
domácnostiam
Dotácia je uplatňovaná z programu Zelená domácnostiam. Výška dotácie je 500 €/kW maximálne 3500€. Pri domácnostiach, ktoré prestanú využívať tuhé palivá je výška dotácie zvýhodnená až na 575 €/kW, maximálne 4025€. Viac k podmienkam dotácie na www.zelenadomacnostiam.sk

Cena už od: 1 €.

Približná ročná spotreba

kwh

Mesačná platba za elektrinu

% priamej spotreby z FTV
Aký veľký podiel elektriny spotrebujete priamo z FTV bez potreby čerpania z virtuálnej batérie od distribučnej spoločnosti. 
51%
Ročná výroba FTV
0 KWh
Mesačná platba za elektrinu s FTV
Cena mesačnej platby za elektrickú energiu s využitím fotovoltiky. Táto suma nezahŕňa fixné poplatky spojené napríklad s pevná mesačnou zložka podľa amperickej hodnoty hlavného ističa, alebo poplatku za využívanie virtuálnej batérie.  
0
Návratnosť
Pri výpočte návratnosti sa vychádza z ceny elektriy 0,16 € / KWh a z priemernej ročnej inflácie 4%.  
0 rokov

Mám záujem o cenovú ponuku

Vyplnte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať ohľadom vypracovania presnej cenovej ponuky. Vypracovanie cenovej ponuky je bezplatné a k ničomu Vás nezaväzuje.

    Prečo si vybrať nás?

    Našou víziou je dodávať cenovo dostupné komponenty pre fotovoltické systémy tak, aby si každý mohol zabezpečiť svoju solárnu elektráreň. Svojim klientom pomáhame zvýšiť energickú sebestačnosť, čo im dodá väčšiu istotu nielen v osobnom, ale aj profesionálnom živote. Máme k dispozícii tím vyškolených elektrotechnikov, ktorý našim klientom pomájú pri výbere komponentov a poskytujú odborné poradenstvo.